Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ 28mm lean pipe ] αγώνας 474 προϊόντα.
DYJ43-A15 θερμή πώληση αλουμινίου σωλήνα σύνδεσμος κράμα αλουμινίου σύνδεση 90 βαθμούς για OD 43mm αλουμινίου σωλήνα
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Βαρέων καθηκόντων βιομηχανικό Handpush Tote καροτσάκι σωλήνων κάρρων άσπρο αδύνατο
| certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Χρήση: | εργαστήριο, λογιστικό |
| Διάμετρος του σωλήνα: | 28mm |
DY-03 Πλαστική κάλυψη ποδιών
| Υλικό: | πλαστικό ((PP) |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | πλαστικό κάλυμμα ποδιών |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DY-25 Χωριστής συρματόπλεγματος
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Κάτοχος ετικέτας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DY-32 Καθίσμα στερέωσης ηλεκτρικού όπλου
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Καθίσμα στερεοποίησης ηλεκτρικού όπλου |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων μετάλλων, κρύος ενωμένος στενά σφιγκτήρας υποστήριξης σωλήνων αντιοξειδωτικός
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τον αδύνατο σωλήνα diameter28mm |
Κομμάτι συνδετήρων σωλήνων αργιλίου ανατίναξης οξείδωσης ακρίβειας
| Τύπος: | Κομμάτι συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
M6*20 Στροφή και καρφίτσες περιστρεφόμενος περιστρεφόμενος σύνδεσμος με αλουμινένιο συστατικό σωλήνων
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Ανακύκλωσης μετάλλων ανοξείδωτη σωλήνων σφιγκτηρών στιλπνή ζωή υπηρεσιών επιφάνειας μακριά
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τον αδύνατο σωλήνα diameter28mm |

