Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ 28mm lean pipe ] αγώνας 474 προϊόντα.
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ ντυμένη πλαστικό διάμετρος 28mm σωλήνων χάλυβα χρώμα συνήθειας για το εργαστήριο
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Αντιστατική ESD αδύνατη σωλήνων γκρίζα εύκολη εγκατάσταση ικανότητας φόρτωσης χρώματος μεγάλη
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Δομική PE χάλυβα σωλήνων μπλε εύκολη εγκατάσταση ικανότητας φόρτωσης χρώματος μεγάλη
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Γύρω από ντυμένος σωλήνας χάλυβα, ντυμένο πολυαιθυλένιο ρυθμισμένο σωλήνας μέγεθος χάλυβα
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αδύνατο πλαίσιο αυλακώσεων σωλήνων Τ κραμάτων αλουμινίου για τα βιομηχανικά προϊόντα συνελεύσεων
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Techinc: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Μικρός εσωτερικός τύπων 90° αλουμινίου συνδετήρας σωλήνων κραμάτων ADC12 αδύνατος για το σύστημα σωλήνων
| Τύπος: | Εσωτερικός τύπος 90° συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Το πλαστικό έντυσε το αδύνατο μέγεθος πελατών μορφής σωλήνων αντιοξειδωτικό στρογγυλό για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Λογιστικοί ντυμένοι πλαστικό χάλυβας σωλήνων/υλικό σιδήρου με τα πρότυπα ΜΒ
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Ο αδύνατος σωλήνας αντι Corrossion έντυσε την άσπρη/κίτρινη σταθερή δομή χρώματος
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Δομικός αντιστατικός σωλήνας, στρογγυλός ντυμένος pe σωλήνας μορφής φιλικός προς το περιβάλλον
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |

