Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ 28mm lean pipe ] αγώνας 474 προϊόντα.
Αντιοξειδωτική ντυμένη πλαστικό σταθερή δομή 2.0mm σωλήνων χάλυβα πάχος
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ωθημένος χέρι ενωμένος στενά κρύο σωλήνας 28mm σχεδιαγράμματος αλουμινίου κάρρων Tote διάμετρος
| Κατασκευές: | Προφίλ αλουμινίου |
|---|---|
| εφαρμογή: | Το κάρρο Tote και αναποδογυρίζει το καροτσάκι |
| χέρι που ωθείται: | στο εργαστήριο για τα μέρη εργαλείων |
Ντυμένος σωλήνας χάλυβα επιφάνειας PE πλαστικό που ανακυκλώνει το κόκκινο χρώμα μήκος 4 μέτρων
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Πολυ στιλπνή επιφάνεια σωλήνων χάλυβα χρώματος ντυμένη πλαστικό γύρω από τη μορφή για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Επαγγελματικός ντυμένος πλαστικό σωλήνας αντιδιαβρωτικό όμορφο Apparence χάλυβα
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ρόδες τροχίσκων πολυουρεθάνιου κάρρων Tote σωλήνων, αντιστατικοί τροχίσκοι για Logistcs
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο, νάυλον |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2-5 ίντσες |
| βαρέων καθηκόντων: | βαρέων καθηκόντων |
Αντιδιαβρωτική ντυμένη πλαστικό χάλυβα εύκολη εγκατάσταση ικανότητας φόρτωσης σωλήνων μεγάλη
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ο αντιστατικός βιομηχανικός τροχίσκος κυλά 2 - 5 ίντσες για το λογιστικό κάρρο Tote σωλήνων
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο, νάυλον |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2-5 ίντσες |
| βαρέων καθηκόντων: | βαρέων καθηκόντων |
Υποβολή σε ανοδική οξείδωση Od28mm Thinckness 1.7mm πλαίσιο αργιλίου αυλακώσεων Τ
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
DYE28-04 Ενισχύστε κάθετο τοποθετητή Erg Tapping Collet Ενισχύστε τοποθετημένο κλείσιμο
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |

