Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium alloy pipe connectors ] αγώνας 167 προϊόντα.
DYJ28-B04 Σύνδεσμος σωλήνων από αλουμίνιο Σύνδεσμος από κράμα αλουμινίου για σωλήνες και σύστημα συνδέσεων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Προφίλ σωλήνα 28mm 43mm αλουμινίου κράμα Lean Pipe Για αλουμινίου Lean σωλήνες σύστημα
| Ονομασία προϊόντος: | Πυροσβεστικό σωλήνα |
|---|---|
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| μέγεθος: | 28 χιλιοστά |
Αλουμινίου Lean σωλήνες σωλήνες συνδετήρες συνδέσεις ευέλικτες αγκώνες σωλήνες εξαρτήματα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Ζεστή πώληση Αλουμινίου αδύναμη σωλήνα σύνδεση κράμα Multi Connector
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Τρίτη γενιά T slot frame διάφορα είδη σωλήνων αλουμινίου αδύναμο σωλήνα
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 410 g/m |
Πολλαπλές αρθρώσεις Εξωτερικός συνδετήρας σωλήνων από κράμα αλουμινίου τύπου DYJ28-A01
| Υλικό: | 6065T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Αμμόστρωση |
DYJ19-A01 Εξωτερικός Ίσιος Σύνδεσμος για Σωλήνες Αλουμινίου Lean Pipe
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
DY28-07A 1.2 Γενικό πλαίσιο 6065-T5 αλουμινένιους αδύναμους σωλήνες για τραπέζι εργασίας
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
Τ τεντωματικό πλαίσιο διαφορετικών τύπων σωλήνων 6063-T5 αλουμινίου αδύναμους σωλήνες
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Η DIYA προμηθεύει υψηλής ποιότητας DYJ28-A16 σύνδεσμο σωλήνων από κράμα αλουμινίου, αξεσουάρ σωλήνων και συνδέσμων τρίτης γενιάς
| Υλικό: | ADC12 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμμοθκία |

