Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium alloy pipe connectors ] αγώνας 167 προϊόντα.
Εξαρτήματα μεταλλικών σωλήνων DYJ19-A15 Διπλής κατεύθυνσης στρογγυλή γωνία 90 μοιρών, σύνδεσμος αλουμινίου, σύνδεσμος σωλήνα
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
Νέα γενιά βιομηχανικών συνδέσμων για αλουμινένιο προφίλ για σωλήνες
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Σύνδεσμοι σωλήνων από αλουμίνιο, σωλήνες παράλληλοι 19 mm, συστοιχίες συσσωρευτών, βιομηχανικά εξαρτήματα
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
Αλουμίνιο Lean Pipe 6063-T5 με Ματ Επιφάνεια Αμμοβολής και Μήκος 4m για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Ονομα: | Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DY28-06A Γενικά σωλήνες διπλού πλαισίου από αλουμίνιο
| Ονομασία: | διπλό γενικό πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 875 g/m |
DY19-01A Γενικό Πλαίσιο Αλουμινίου Δομικός Σωλήνας Αλουμινίου Lean Pipes Για Πάγκο Εργασίας
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
Αλουμινίου κράμα στρογγυλό ευέλικτα σωλήνες Αλουμινίου Lean σωλήνα για το τραπέζι εργασίας
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
6063 αυλακώσεων αλουμινίου εξώθησης ασημένιο εργαλείων επιφάνειας σειράς υλικό βάρους ιδιοσυγκρασίας τετραγωνικό
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Άμεση Πώληση από το Εργοστάσιο DYJ28-A15 Σύνδεσμος Σωλήνα από Κράμα Αλουμινίου 90° Εξωτερικός Σύνδεσμος
| Υλικό: | ADC12 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμμοθκία |

