Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium alloy pipe connectors ] αγώνας 152 προϊόντα.
DYJ28-A15 ο εξωτερικός συνδετήρας σωλήνων αργιλίου τύπων σφυρηλάτησε την αδύνατη ένωση σωλήνων
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Dyj-A15 |
| Σύνδεση: | Επεξεργασία με συγκόλληση |
DYJ28-B15 συνδετήρες σωλήνων μετάλλων αμμόστρωσης/ένωση ραφιών σωλήνων κραμάτων αλουμινίου ADC12
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο: | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
DYJ28-A01 Νέα γενιά βιομηχανικού προφίλ Lean Pipe Connector που εφαρμόζεται σε εργαστήριο και εργοστάσιο
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
Καροτσακιών αδύνατη σωλήνων συνδετήρων/μετάλλων σωλήνων επιφάνεια ανατίναξης πυροβολισμών ενώσεων ελαφριά
| Τύπος: | Εξωτερικός τύπος 90° συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
33g διαγώνια σύνδεση τοποθετήσεων σωληνώσεων αλουμινίου του TW αδύνατη
| Τύπος: | ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΣ |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Παράλληλη σύνδεση B DYJ28-A12 Σύνδεσμος σωλήνων από κράμα Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Συνδέσεις σωλήνων Lean Tube
| Ονομασία προϊόντος: | Παράλληλη σύνδεση Β DYJ28-A12 Σύνδεσμος σωλήνων από κράμα Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Συ |
|---|---|
| Υλικό: | 6065T6 |
| Χρώμα: | ασημένιο |
T - Ράβδος καλωδίων κραμάτων αλουμινίου αυλακιού/αντιστατικός σωλήνας DY43-02A 6063 εργαστηρίων
| Όνομα Προϊόντος: | Ράβδος κραμάτων αλουμινίου τ-αυλακιού |
|---|---|
| Μήκος: | 4m |
| Ενιαίο βάρος προϊόντων: | 1000g/m |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| όνομα: | DY28-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 300g/m |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| όνομα: | DY28-03A Ενίσχυση σωλήνων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 580G/M |

