Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium alloy pipe connectors ] αγώνας 165 προϊόντα.
Αδύνατος σωλήνας κραμάτων αργιλίου τύπων εκβιομηχάνισης Τ
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Μορφωματικό σύστημα 40x40mm εξώθηση 4040 αυτοματοποίησης αλουμινίου σχεδιαγράμματος αυλακώσεων Τ
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Καθορίζοντας σχεδιάγραμμα 4080 αλουμινίου πορπών T3 πλακών στερέωσης για την καθορίζοντας επιτραπέζια επιτροπή
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Προσαρμοσμένη εξώθηση 4080 αλουμινίου με Iso9001 Standrad
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Ονομα: | DY28-04A Σωλήνας Αλουμινίου Μονής Πλευράς |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 590 g/m |
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου κραμάτων T8 μεγέθους 20 X 40
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Εξώθηση 4040 αλουμίνιο Β σχεδιαγράμματος πλαισίων αυλακώσεων 4080 αλουμινίου Τ εξώθηση σχεδιαγράμματος πλαισίων αυλακώσεων
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
DY28-02A Τ-σχήμα αλουμινίου σωλήνα κράμα Lean σωλήνα 6063 υλικό για την τοποθέτηση και την τοποθέτηση κατώτατα κυψέλες
| Ονομα: | DY28-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Διπλό πλευρικό αλουμινένιο σωλήνα DY28-05A 6063 Βιομηχανικό κράμα Lean Tube για το σύστημα Karakuri
| Ονομα: | Σωλήνα Αλουμινίου Διπλής Πλευράς DY28-05A |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Ενίσχυση Αλουμινένιων Σωλήνων Κράματος Lean Tubes DY28-03A για Ράφι Πάγκου Εργασίας Υψηλής Φέρουσας Ικανότητας
| Ονομα: | Ενίσχυση σωλήνων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |

