Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum connector lean tube ] αγώνας 298 προϊόντα.
Αλουμίνιο Lean Pipe 6063-T5 με Ματ Επιφάνεια Αμμοβολής και Μήκος 4m για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Ονομα: | Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DYE28-10 Ατσάλινος σωλήνας Αλουμινίου OD 28mm Lean Pipe Angle Joint
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
DYE28-2817 Ατσάλινος Σωλήνας Αλουμινίου Εξωτερικής Διαμέτρου 28mm Γωνιακή Σύνδεση Lean Pipe
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Connection: | female and male |
DYE28-LM06 Ειδικό μπλοκ Τ σωλήνα αλουμινίου Lean Pipe
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
HJ-18 Carbon Steel Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint για 28 χιλιοστών Lean Pipe
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισος |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξάγωνο |
43mm 6063-T5 αλουμινίου λυκόσωλο με αμμοκροτητική ματ επιφάνεια και μήκος 4m για βιομηχανικές εφαρμογές
| όνομα: | DY43-01A Γενικό πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | άμμο, ματ |
DY28-04A 6063-T5 Αλουμινίου Lean Pipe με αμμοκροτημένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομα: | DY28-04A Σωλήνας Αλουμινίου Μονής Πλευράς |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DY43-02A Industrial Automation Tube Aluminum Alloy Workbench Assembly 43mm T Groove Lean Pipe T Slot Frame Round Tube
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλό |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
HJ-18 Εύκαμπτος Σύνδεσμος Μεταλλικός με Επίστρωση Επαναπώληση Εξαρτήματα Σωλήνων Lean Pipe
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισος |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξάγωνο |
Αλουμινίου κράμα στρογγυλό ευέλικτα σωλήνες Αλουμινίου Lean σωλήνα για το τραπέζι εργασίας
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |

