Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum connector lean tube ] αγώνας 298 προϊόντα.
Σύνδεσμος σωλήνων από αλουμίνιο υψηλής ποιότητας για σωλήνα σωλήνων Lean
| Product name: | Aluminium lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DYJ28-B15 Σύνδεσμος σωλήνων αλουμινίου εσωτερικού τύπου 90 μοιρών υψηλής ποιότητας για Lean System
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
DYJ19-A01 Εξωτερικός Ίσιος Σύνδεσμος για Σωλήνες Αλουμινίου Lean Pipe
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
Το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ PE έντυσε τον αδύνατο σωλήνα υλικό χάλυβα πάχους Q195 0,8 - 2.0mm
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Πολλαπλές αρθρώσεις Εξωτερικός συνδετήρας σωλήνων από κράμα αλουμινίου τύπου DYJ28-A01
| Υλικό: | 6065T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Αμμόστρωση |
Εξολκέας συνδετήρων σωλήνων μετάλλων ανακύκλωσης, 6 γαλβανισμένος φάση συνδετήρας σωλήνων γωνιών
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Ονομα: | DY28-06A Σωλήνες διπλής όψης γενικού κράματος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |
Hj-2 αδύνατη ένωση σωλήνων μετάλλων σιδήρου για το σύστημα 28mm ραφιών
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
DYJ28-A01 Εξωτερική ευθεία κοινή σύνδεση σωλήνα αλουμινίου
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
HJ-17 28mm σύνδεσμος σωλήνα για τη σύνδεση εδάφους
| Αριθμό μοντέλου: | HJ-17 |
|---|---|
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
| Σχήμα: | Ισότιμοι |

