Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum connector lean tube ] αγώνας 298 προϊόντα.
Professional Manufacturer Carbon Steel Self-tapping Automatic Connector for Aluminum Profile
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
HJ-14 Μαύρη ηλεκτροφορέζεια Μεταλλική κοιλότητα σωλήνα με πάχος 2,3 mm για ράφι αποθήκευσης σωλήνων
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 χρόνια |
| Σύνδεση: | Κλειδαριά |
Άμμος που ανατινάζει την εξώθηση Β αργιλίου 2040 συνήθεια αυλακώσεων
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
4080 8080 4040 2040 δομές κτηρίου σχεδιαγράμματος αργιλίου αυλακώσεων Β
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
DYJ28-A01 Νέα γενιά βιομηχανικού προφίλ Lean Pipe Connector που εφαρμόζεται σε εργαστήριο και εργοστάσιο
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
Συναρμολόγηση αμμοσφαιρικών σωληνώσεων μετάλλων ADC12 Συνδέσεις σωληνώσεων Αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 400G/M |
Εξωτερικός πολυ συνδετήρας dyj-A01 συνδετήρων σωλήνων αργιλίου τύπων
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Τεχνικές: | Ρίψη, που σφυρηλατείται |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| όνομα: | DY28-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 300g/m |

