Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum frame support connector ] αγώνας 47 προϊόντα.
DY28-02A Τ-σχήμα αλουμινίου σωλήνα κράμα Lean σωλήνα 6063 υλικό για την τοποθέτηση και την τοποθέτηση κατώτατα κυψέλες
| Ονομα: | DY28-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
αυλάκωση 4040 4080 T8 αργιλίου συστημάτων Τ εξώθησης πλαισιώνοντας βιομηχανική
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
DY28-06A Γενικά σωλήνες διπλού πλαισίου από αλουμίνιο
| Ονομασία: | διπλό γενικό πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 875 g/m |
Εξώθηση 4040 αλουμίνιο Β σχεδιαγράμματος πλαισίων αυλακώσεων 4080 αλουμινίου Τ εξώθηση σχεδιαγράμματος πλαισίων αυλακώσεων
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Φραγμός γωνίας αργιλίου/πλαίσιο επιτροπής/βιομηχανικό εξωθημένο σχεδιάγραμμα αργιλίου
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
4040 σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου T6 για τον πάγκο εργασίας
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
DY28-07A 1.2 Γενικό πλαίσιο 6065-T5 αλουμινένιους αδύναμους σωλήνες για τραπέζι εργασίας
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
Καθορίζοντας σχεδιάγραμμα 4080 αλουμινίου πορπών T3 πλακών στερέωσης για την καθορίζοντας επιτραπέζια επιτροπή
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |

