Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum frame support connector ] αγώνας 47 προϊόντα.
Βιομηχανικό υλικό διαδρομής κυλίνδρων κραμάτων ραγών ροής για τη μεταφορά ραφιών αποθήκευσης
| Χρώμα κυλίνδρων: | Άσπρος |
|---|---|
| Όνομα: | διαδρομή κυλίνδρων |
| μέταλλο του πλαισίου: | Χάλυβας |
Ντυμένος πλαστικό σωλήνας αντι Corrossion 28mm κόκκινου χρώματος μακριά ζωή υπηρεσιών διαμέτρων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Μπλε/άσπρος σωλήνας όμορφο Apparence χάλυβα χρώματος ντυμένος πλαστικό για τα ράφια αποθήκευσης
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Επαγγελματική ελασματοποιημένη εν ψυχρώ ESD σωλήνων πολυ ζωή υπηρεσιών χρώματος αντιστατική μακριά
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
310 304 Στρογγυλό τμήμα διαμέτρου 28mm από ανοξείδωτο ατσάλι συγκολλημένος χωρίς ραφή
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
6 ίντσας βαρέων καθηκόντων σιωπηλό PU πιάτων ροδών τροχίσκων στροφέων βιομηχανικό
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο, νάυλον |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2-5 ίντσες |
| βαρέων καθηκόντων: | βαρέων καθηκόντων |
DY77 βαρέων καθηκόντων τρέξιμο 6 ίντσας βιομηχανικό σιδήρου στροφέων ροδών τροχίσκων
| υλικό: | Πολυουρεθάνιο, νάυλον |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2 - 5 ίντσες |
| βαρέων καθηκόντων: | βαρέων καθηκόντων |

