Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum frame support connector ] αγώνας 47 προϊόντα.
Αλουμινίου κράμα στρογγυλό ευέλικτα σωλήνες Αλουμινίου Lean σωλήνα για το τραπέζι εργασίας
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Αντιοξειδωτικό απλό σχέδιο πάγκων εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου δοκιμής/συνελεύσεων
| όνομα: | Πίνακας και εξοπλισμός εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | δοκιμή και πίνακας συνελεύσεων |
| Υλικό: | Προφίλ αλουμινίου |
33g διαγώνια σύνδεση τοποθετήσεων σωληνώσεων αλουμινίου του TW αδύνατη
| Τύπος: | ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΣ |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
υλικό διαδρομής κυλίνδρων 28mm που γλιστρά την αδύνατη συσκευή ενώσεων σφιγκτηρών σωλήνων
| Μάρκα: | DIYA |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Χονδρική διαδρομή κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων |
| Χρώμα ροδών: | Μαύροι άσπρος και κίτρινος |
Προσαρμοσμένη εξώθηση 4080 αλουμινίου με Iso9001 Standrad
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Το κρύο ένωσε στενά την πλαστική διαδρομή κυλίνδρων ανακυκλώνοντας το μέγεθος 4033/6025 για συγκεντρώνει τη γραμμή
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Ζωηρόχρωμη ντυμένη πλαστικό ελαφριά στρογγυλή μορφή σωλήνων χάλυβα για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Παχύ μέγεθος συνήθειας αντίστασης Corrossion σωλήνων χάλυβα τοίχων ντυμένο πλαστικό
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Άσπρο κρύο διαδρομής κυλίνδρων χρώματος πλαστικό που πιέζει/μήκος συνήθειας απόδειξης σκουριάς κυλίσματος
| διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Ζωηρόχρωμο απλό σχέδιο εξώθησης πιάτων χάλυβα υλικού διαδρομής κυλίνδρων συστημάτων κυλίνδρων
| Διαδρομή κυλίνδρων: | κύλινδρος διαδρομής |
|---|---|
| υλικό Pu: | για τον πίνακα εργασίας |
| συναρμολόγηση γραμμή: | ζωηρόχρωμο σύστημα κυλίνδρων |

