Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum lean pipe profile ] αγώνας 219 προϊόντα.
Προφίλ σωλήνα 28mm 43mm αλουμινίου κράμα Lean Pipe Για αλουμινίου Lean σωλήνες σύστημα
| Ονομασία προϊόντος: | Πυροσβεστικό σωλήνα |
|---|---|
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| μέγεθος: | 28 χιλιοστά |
Πυροσβεστικό σωλήνα από κράμα αλουμινίου DY
| Ονομασία προϊόντος: | Πυροσβεστικό σωλήνα |
|---|---|
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| μέγεθος: | 28 χιλιοστά |
6063-T5 Αλουμινίου με άμμο και μήκος 4m για συστήματα σωλήνων
| Ονομα: | Αλουμίνιο που μπλοκάρει |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DYJ28-A01 OD28 Αλουμινίου Lean Tube Profile Pipe Connecting Accessory industrial
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
DYJ28-A01S OD28 Εξάρτημα Σύνδεσης Αλουμινίου για Σωλήνα Lean Tube
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
DY28-02A Τ-σχήμα αλουμινίου σωλήνα κράμα Lean σωλήνα 6063 υλικό για την τοποθέτηση και την τοποθέτηση κατώτατα κυψέλες
| Ονομα: | DY28-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
19mm Thin Aluminum Alloy Lean Pipe DY19-01A Καρακούρι Αλουμινίου Lean Tube Καϊζέν Ρακ
| όνομα: | DY19-01A Γενικό πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | άμμο, ματ |
Hj-2 αδύνατη ένωση σωλήνων μετάλλων σιδήρου για το σύστημα 28mm ραφιών
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
DYJ28-A01 Εξωτερική ευθεία κοινή σύνδεση σωλήνα αλουμινίου
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Παράλληλη σύνδεση B DYJ28-A12 Σύνδεσμος σωλήνων από κράμα Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Συνδέσεις σωλήνων Lean Tube
| Ονομασία προϊόντος: | Παράλληλη σύνδεση Β DYJ28-A12 Σύνδεσμος σωλήνων από κράμα Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Συ |
|---|---|
| Υλικό: | 6065T6 |
| Χρώμα: | ασημένιο |

