Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum lean pipe profile ] αγώνας 219 προϊόντα.
DYJ28-A08 Παράλληλη επέκταση κοινού βελτίωση του χειρισμού υλικών Lean Pipe Joint Aluminium Profile Corner Joint
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Hj-5 επιμεταλλώστε με ηλεκτρόλυση τον αδύνατο συνδετήρα τέσσερα σωλήνων σωστής γωνίας τέλος για την οριζόντια σύνδεση ραφιών
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Στρογγυλή αδύνατη διασταύρωση ηλεκτροφόρησης συνδετήρων σωλήνων
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
2040P Βιομηχανική τροχιά κυλίνδρων για σύστημα ράφους σωλήνων
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
Κυλινδρικός αδύνατος σωλήνας DY43-01A OD 43mm κραμάτων αλουμινίου σχεδιαγράμματος για το εργαστήριο
| Μήκος: | 4m |
|---|---|
| Εξωτερικό Diamete: | 43mm |
| Υλικό: | Aluminum Alloy |
Οξειδωμένος αδύνατος σωλήνας 28mm διάμετρος 1.7mm σχεδιαγράμματος αργιλίου Sandblasted πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τον αδύνατο σωλήνα 4000mm μήκος 1.7mm σχεδιαγράμματος αλουμινίου πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
SUS βιομηχανικό στρογγυλό σχεδιάγραμμα OD 28mm σωλήνων αλουμινίου αδύνατο για το βιομηχανικό ράφι
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Επιφάνεια: | φύσημα τριξιμάτων |
DY28-01A αντιστατικός σωλήνας αλουμινίου γύρω από το σχεδιάγραμμα με την απλή συνέλευση
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Επιφάνεια: | φύσημα τριξιμάτων |
Αδύνατο υλικό αλουμινίου σωλήνων επιφάνειας φυσήματος τριξιμάτων υψηλή ακρίβεια πάχους 1 - 2.0mm
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | αγκίδα |

