Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum lean pipe profile ] αγώνας 219 προϊόντα.
Δυνατή δομή αλουμινίου προφίλ σωλήνα για ράκα και σύστημα Karakuri
| Τόπος καταγωγής: | zhejiang Κίνα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 12-15 ημέρες |
| Σχήμα: | Γύρω |
DY Profile Aluminum Lean Pipe Tube OD 28mm Για σύστημα σωλήνων αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Πυροσβεστικό σωλήνα |
|---|---|
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| μέγεθος: | 28 χιλιοστά |
Αλουμινίου Lean Pipe Karakuri Kaizen Rack Αποθήκευσης DY28-06A Duplex Γενικό Αλουμίνιο
| Ονομα: | Αλουμίνιο που μπλοκάρει |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Ρολέρ Waveform Bar Αλουμινίου Lean Pipe Karakuri Kaizen Συρτάρι Αποθήκευσης
| Ονομα: | Ράβδος κυματομορφής κυλίνδρου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Αλουμινένιο Λεπτό Σωλήνα Karakuri Kaizen Ροδάκι Κυκλική Ράβδος
| Ονομα: | Κυκλική ράβδος κυλίνδρου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Αλουμινένιο σωλήνα Lean 6063-T5 με αμμοβολή ματ επιφάνεια και μήκος 4m για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομα: | Σωλήνα αλουμινίου με σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DY28-04A 6063-T5 Αλουμινίου Lean Pipe με αμμοκροτημένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομα: | DY28-04A Σωλήνας Αλουμινίου Μονής Πλευράς |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DY28-07A Αλουμινίου Lean Pipe 6063-T5 Υλικό με αμμοκροτημένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για Lean Solutions
| Ονομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Αλουμίνιο Lean Pipe 6063-T5 με Ματ Επιφάνεια Αμμοβολής και Μήκος 4m για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Ονομα: | Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
43mm 6063-T5 αλουμινίου λυκόσωλο με αμμοκροτητική ματ επιφάνεια και μήκος 4m για βιομηχανικές εφαρμογές
| όνομα: | DY43-01A Γενικό πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | άμμο, ματ |

