Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ chrome plating metal pipe joints ] αγώνας 50 προϊόντα.
Βιομηχανικός αδύνατος σωλήνας υλικών εξοπλισμού για τον πάγκο εργασίας ESD/τον πίνακα εργασίας
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Ανακύκλωσης αδύνατο σωλήνων συνδετήρων μαύρο γερό σχέδιο επιφάνειας χρώματος στιλπνό
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Στερεώστε την αδύνατη αντίσταση διάβρωσης συνδετήρων σωλήνων ύφους για τα ράφια αποθήκευσης
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων υψηλής ακρίβειας με την επεξεργασία επιφάνειας ηλεκτροφόρησης
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων υψηλής επίδοσης με την ηλεκτροφορητική επεξεργασία επιφάνειας
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Ακρίβειας γερός συνδετήρας hj-11 σωλήνων σχεδίου αδύνατος για τα ράφια αποθήκευσης σύνδεσης
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Αντιοξειδωτική μαύρη αδύνατη στιλπνή επιφάνεια συνδετήρων σωλήνων για την αδύνατη γραμμή παραγωγής
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
αδύνατος συνδετήρας σωλήνων πάχους 2.3mm με την επεξεργασία επιφάνειας ηλεκτροφόρησης
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Αδύνατη συνέλευση σωλήνων κάρρων ώθησης εργαλείων χειρός με την αντιστατική κολλώντας επιτροπή
| Υλικό: | Αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| Διάμετρος του σωλήνα: | 28mm |
| thinckness του σωλήνα: | 0.8mm2.0mm |
Βαρέων καθηκόντων βιομηχανικό Handpush Tote καροτσάκι σωλήνων κάρρων άσπρο αδύνατο
| certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Χρήση: | εργαστήριο, λογιστικό |
| Διάμετρος του σωλήνα: | 28mm |

