Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ chrome plating metal pipe joints ] αγώνας 50 προϊόντα.
HJ-15 Χρωματισμός Χάλυβα Συνδέσεις σωληνώσεων για το Lean Pipe Racking System
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| επικεφαλής κωδικός: | Εξάγωνο |
OD28mm διάμετρος γύρω από τις ενώσεις σωλήνων μετάλλων/τις επιχρωμιωμένες καλυμμένες ενώσεις σωλήνων μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | επιχρωμιωμένος αδύνατος συνδετήρας σωλήνων |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | chromeplate |
| Υλικό: | Χάλυβα |
HJ-14 Χρωματοποίηση Στρογγυλή μετάλλια σωλήνες Συνδέσεις / συνδετήρες / σωλήνες Συνδετήρας 3 οδός για Lean σωλήνων Συστήματος Γραμμή συναρμολόγησης
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| επικεφαλής κωδικός: | Εξάγωνο |
Επιχρωμίωση HJ-11 Συνδέσεις Λαμαρίνας Μεταλλικού Σωλήνα Σύνδεσης Σφιγκτήρα Σωλήνα σε 2.3mm Πάχος για Σύστημα Ραφιών Lean Pipe
| Όνομα προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 110 γραμμάρια |
HJ-1 Μαύρο Ηλεκτρολυτικό Ασημί Επιχρωμιωμένο Σύνδεσμος Σωλήνα Lean
| Ονομασία του προϊόντος: | Συνδετήρες σωλήνων/μεταλλικές αρθρώσεις |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Δάχος: | 2.3mm |
Σύνδεσμος σωλήνων Chrome Lean Pipe Connector ESD Συναρμολόγηση σωλήνων ESD Συσκευές συστήματος Lean για τραπέζι εργασίας και τροχόσπιτο
| Όνομα προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 300 γραμμάρια |
Hj-2 αδύνατη ένωση σωλήνων μετάλλων σιδήρου για το σύστημα 28mm ραφιών
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Άμεση Πώληση από το Εργοστάσιο Hj-9 Επιχρωμιωμένος Σύνδεσμος Λεπτού Σωλήνα / Σύνδεσμος Λεπτού Σωλήνα / Μεταλλικός Σφιγκτήρας για Λεπτό Σωλήνα 28mm
| Όνομα προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 1355 γραμμάρια |
DIYA Εφοδιασμός Μεταλλικές αρθρώσεις D28 Χρωματοποιημένος σύνδεσμος υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού
| Όνομα προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 1355 γραμμάρια |
2.3mm παχιά SPHC μέταλλο μαύρο ηλεκτροφορέση Lean σωλήνες αρθρώσεις αντιτριβή
| Τύπος: | ΚΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥΛΟΥ |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |

