Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ chrome plating metal pipe joints ] αγώνας 50 προϊόντα.
Το Ansi επιχρωμίωσε τις αδύνατες ενώσεις μετάλλων σφράγισης συνδετήρων σωλήνων
| Όνομα προϊόντων: | επιχρωμιωμένος αδύνατος συνδετήρας σωλήνων |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Chromeplate |
| Υλικό: | Χάλυβας |
Στιλπνές ενώσεις τοποθετήσεων σωληνώσεων επιφάνειας/ενώσεις σωλήνων μετάλλων με την επιφάνεια ηλεκτροφόρησης
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Το πάχος 2.3mm σωλήνας μετάλλων ενώνει/ένωση ραφιών σωλήνων για το σύστημα γραφείων γραφείων
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Γερές ενώσεις σωλήνων χάλυβα σχεδίου/ένωση ραφιών σωλήνων με την εύρωστη κατασκευή
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Δύναμη συνδυασμού σωλήνων DY HJ-3
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 300 γραμμάρια |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint Για 28 χιλιοστά
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 90g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint Για 28 χιλιοστά
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 220g |
Μαύροι συνδετήρες σωλήνων μετάλλων ηλεκτροφόρησης, γυναικείο κοινό σύστημα σωλήνων
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Αντιστατική ενωμένη στενά ISO9001 σωλήνων μετάλλων αδύνατη κρύο πιστοποίηση συνδετήρων
| Ενώσεις σωλήνων μετάλλων: | ενώσεις και αντιστατικός αντιοξειδωτικός συνδετήρων |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| πομπή: | Κρύο που ενώνεται στενά |
Μαύρο χρώμα τέσσερα μετάλλων σιδήρου συνδετήρων σωλήνων αντι Corrossion αδύνατο ύφος φάσης
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |

