Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ easy assembly lean tube workbench ] αγώνας 48 προϊόντα.
DY43-02A Industrial Automation Tube Aluminum Alloy Workbench Assembly 43mm T Groove Lean Pipe T Slot Frame Round Tube
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλό |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
2.3mm παχιά SPHC μέταλλο μαύρο ηλεκτροφορέση Lean σωλήνες αρθρώσεις αντιτριβή
| Τύπος: | ΚΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥΛΟΥ |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |
ABS 28mm εύκαμπτος αδύνατος ντυμένος σωλήνας για τα ράφια συνελεύσεων
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Βιομηχανικός αδύνατος σωλήνας υλικών εξοπλισμού για τον πάγκο εργασίας ESD/τον πίνακα εργασίας
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
6063-T5 Αλουμινίου κράμα Lean σωλήνα με αμμοσφαιρισμένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για Karakuri Kaizen αποθηκευτικό ράφι
| Ονομα: | Ενσωματωμένη συρμάτινη υποδοχή κάρτας |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | αμμοβολή, ματ |
201 ανοξείδωτου αδύνατα υλικά εξοπλισμού σωλήνων βιομηχανικά για τον πάγκο εργασίας ESD
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Αδύνατη αντοχή επιτραπέζιας καθαρή επιφάνειας εργασίας σωλήνων ESD εργαστηρίων Eco - φιλικό
| Υλικό: | αδύνατο σχεδιάγραμμα σωλήνων ή αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος και ύφος: | Απαιτήσεις πελατών |
| Λειτουργία: | πίνακας ή πάγκος εργασίας εργασίας |
Σύνδεσμος σωλήνα πάγκου εργασίας DYJ19-A06 Αλουμινίου Lean Profile Γωνιακός σύνδεσμος 90 μοιρών Σύνδεσμος διασταύρωσης αγωγού
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
DYJ19-B01 Βιομηχανικό Προφίλ Σύνδεσμος Λεπτού Σωλήνα Εξαρτήματα Αρθρώσεων Πάγκου Εργασίας Αλουμινίου Ευθύγραμμος Εσωτερικός Σύνδεσμος
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
Το πλαστικό έντυσε τον αδύνατο σωλήνα αντι Corrossion 28mm ανοξείδωτου
| χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| διάμετρος: | 28mm |

