Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ easy assembly lean tube workbench ] αγώνας 48 προϊόντα.
DYE28-07 OD 28mm Σύνδεσμος Λεπτού Σωλήνα Διπλού Σωλήνα Κινητός Σύνδεσμος Σύνδεσμος Άρθρωσης Για Πάγκο Εργασίας
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Connection: | female and male |
Σχεδιάγραμμα 6063 αργιλίου σχεδιάγραμμα στηλών αυλακιού σωλήνων πλαισίων δεξαμενών ψαριών
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | αμμοβολήΧρήση |
Αδύνατο πλαίσιο αυλακώσεων σωλήνων Τ κραμάτων αλουμινίου για τα βιομηχανικά προϊόντα συνελεύσεων
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Techinc: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
T - Αδύνατος φραγμός υποβολής σε ανοδική οξείδωση πάχους κραμάτων αλουμινίου σωλήνων πλαισίων αυλακώσεων 6005T6 2.3mm
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 2.3mm |
Cold-rolled ανοξείδωτο χάλυβα υλικά εξοπλισμού σωλήνων βιομηχανικά για τον πάγκο εργασίας ESD
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
DY11 βιομηχανικό OD 28mm κυλινδρικός αδύνατος σωλήνας το /Tube αλουμινίου σχεδιαγράμματος για το εργαστήριο
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 1.7mm |
Ζωηρόχρωμη ντυμένη πλαστικό ελαφριά στρογγυλή μορφή σωλήνων χάλυβα για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Παχύ μέγεθος συνήθειας αντίστασης Corrossion σωλήνων χάλυβα τοίχων ντυμένο πλαστικό
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ορθογώνιες τετραγωνικές γωνίες αργιλίου σχεδιαγράμματος αλουμινίου σωλήνων 40x40
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Το αλουμίνιο αναποδογυρίζει την πλατφόρμα χάλυβα κάρρων τραβήγματος χεριών για την αποθήκη εμπορευμάτων
| Κατασκευή: | Σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Το κάρρο Tote και αναποδογυρίζει το καροτσάκι |
| χέρι που ωθείται: | στο εργαστήριο για τα μέρη εργαλείων |

