Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ easy assembly lean tube workbench ] αγώνας 48 προϊόντα.
ISO9001 1.7mm τυποποιημένος σωλήνας κραμάτων αργιλίου ΜΒ για το σύστημα κυλίνδρων
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Υποβολή σε ανοδική οξείδωση Od28mm Thinckness 1.7mm πλαίσιο αργιλίου αυλακώσεων Τ
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
πάχος 4000mm 1.7mm αλουμίνιο υποβολής σε ανοδική οξείδωση μήκους γύρω από το σωλήνα
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Υποβολή σε ανοδική οξείδωση |
Ντυμένος πλαστικό σωλήνας αντι Corrossion 28mm κόκκινου χρώματος μακριά ζωή υπηρεσιών διαμέτρων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Άμμος που ανατινάζει την εξώθηση Β αργιλίου 2040 συνήθεια αυλακώσεων
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
4080 8080 4040 2040 δομές κτηρίου σχεδιαγράμματος αργιλίου αυλακώσεων Β
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Ιδιοσυγκρασία 8 μορφές 4040 εξώθησης στυπτηριών αυλάκωση 8020 3030 2040 Β
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
6063-t5 τετράγωνο γωνίας τοίχων αργιλίου γύρω από το ξύλινο σχεδιάγραμμα αργιλίου εξώθησης συνήθειας σιταριού ραγών αργιλίου μορφής Ι
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |

