Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ industrial aluminum structural pipe ] αγώνας 128 προϊόντα.
Το ζωηρόχρωμο αδύνατο υλικό 4 διαδρομής κυλίνδρων σωλήνων μετρά το κρύο μήκους που πιέζει/που κυλά
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Το αναμιγμένο υλικό διαδρομής κυλίνδρων 4 μέτρα μήκους αντιδιαβρωτικού για συγκεντρώνει τη γραμμή
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Γλιστρώντας υλικό διαδρομής κυλίνδρων πιστοποίηση τύπων ISO9001 επέκτασης 4135/3022 μέγεθος
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Γαλβανισμένοι συνδετήρες μετάλλων φύλλων, αντιοξειδωτικό γλιστρώντας υλικό διαδρομής
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Μεταφορέας διαδρομής κυλίνδρων ραγών ροής, διαδρομή 28mm X 25mm κυλίνδρων βαρύτητας PP/ABS
| Όνομα Προϊόντος: | Διαδρομή κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και κύλινδρος PP/ABS |
| Μέγεθος: | 41x35 |
Σύστημα 1.5mm διαδρομής κυλίνδρων μετάλλων τύπος επέκτασης Thinckness αλουμινίου 41mm ύψος
| Όνομα Προϊόντος: | Διαδρομή κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και κύλινδρος PP/ABS |
| Μέγεθος: | 41x35 |
Μίνι διαδρομή κυλίνδρων μεγέθους πλαστική, μεταφορέας διαδρομής κυλίνδρων κραμάτων αλουμινίου 24mm ύψος
| Όνομα Προϊόντος: | Διαδρομή κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και κύλινδρος PP/ABS |
| Μέγεθος: | 30x22 |
Γύρω από τον ντυμένο pe αδύνατο σωλήνα πάχους 2.0mm τραβηγμένο στο κρύο
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
CE αδύνατος σωλήνας pe πιστοποίησης άνευ ραφής 28mm ντυμένος
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28 χιλ. |
Ζωηρόχρωμο απλό σχέδιο εξώθησης πιάτων χάλυβα υλικού διαδρομής κυλίνδρων συστημάτων κυλίνδρων
| Διαδρομή κυλίνδρων: | κύλινδρος διαδρομής |
|---|---|
| υλικό Pu: | για τον πίνακα εργασίας |
| συναρμολόγηση γραμμή: | ζωηρόχρωμο σύστημα κυλίνδρων |

