Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ industrial aluminum structural pipe ] αγώνας 127 προϊόντα.
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Ονομα: | DY28-06A Σωλήνες διπλής όψης γενικού κράματος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Ονομα: | DY28-04A Σωλήνας Αλουμινίου Μονής Πλευράς |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 590 g/m |
DY19-01A Γενικό Πλαίσιο Αλουμινίου Δομικός Σωλήνας Αλουμινίου Lean Pipes Για Πάγκο Εργασίας
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
DYJ28-A18 Βιομηχανικό αλουμινένιο διαρθρωτικό λυκό σωλήνα Fittings Σύστημα σύνδεσης για ράφι
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
DYJ28-A11 Μηχανή εξοικονόμησης χώρου Προστασία ανθεκτικών ελαφρών δομών αλουμινίου Αλουμινίου Lean Joint
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Συνδετήρες μεταλλικών σωλήνων
| Βάρος (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο: | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής: | Παροχή |
Φαρμακείο Προφίλ 4545 Αλουμινίου Μεταξίδησης
| Όνομα προϊόντος: | Προφίλ βιομηχανικού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος: | 4545 |
Κατασκευαστής των δομικών Τ σχεδιαγραμμάτων μορφών τετραγώνων αυλακώσεων αργιλίου και Τ
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Κίνα Προμηθευτής Εξευγενισμένη μηχανή Προστασίας Τεχνική Αλουμινίου Διαρθρώσεις Αλουμινίου Lean Joint
| Τεχνικές: | χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Βιομηχανική εθνική τυποποιημένη τυποποιημένη σειρά σχεδιαγράμματος αργιλίου
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |

