Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ industrial aluminum structural pipe ] αγώνας 124 προϊόντα.
Ντυμένος πλαστικό σωλήνας αντι Corrossion 28mm κόκκινου χρώματος μακριά ζωή υπηρεσιών διαμέτρων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Η συνέλευση έντυσε τον αδύνατο πάγκο εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου σωλήνων για το εργαστήριο
| Όνομα προϊόντων: | Πίνακας και εξοπλισμός εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Δοκιμή και πίνακας συνελεύσεων |
| Υλικό: | Σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
Το πλαστικό έντυσε τον αδύνατο σωλήνα αντι Corrossion 28mm ανοξείδωτου
| χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| διάμετρος: | 28mm |
DY11 βιομηχανικό OD 28mm κυλινδρικός αδύνατος σωλήνας το /Tube αλουμινίου σχεδιαγράμματος για το εργαστήριο
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 1.7mm |
Βιομηχανικό Τετράγωνο Εξωθημένο Κράμα Αλουμινίου 40x40 Προφίλ Εξώθησης Αλουμινίου
| Όνομα προϊόντος: | Προφίλ βιομηχανικού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος: | 4040 |
Υψηλής Ποιότητας Ευρωπαϊκών Προτύπων Βιομηχανικά Τετράγωνα Εξωθημένα Προφίλ από Κράμα Αλουμινίου 40x40 για Πάγκους Εργασίας, Τρόλεϊ και Κάρα
| Όνομα προϊόντος: | Προφίλ βιομηχανικού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος: | 4040 |
Το αδύνατο πλαστικό έντυσε σωλήνα χάλυβα 0.8mm τον παχύ χωρίς συγκόλληση για το ράφι αποθήκευσης
| Πάχος: | 0.8 - 2,0 χιλ. |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 27.8 - 28 χιλ. |
Αδύνατος σωλήνας κραμάτων αργιλίου τύπων εκβιομηχάνισης Τ
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
6063-t5 τετραγωνικό σχεδιάγραμμα αργιλίου προϊόντων τμημάτων αργιλίου
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Φυσική 6063 εξωθημένη διαδρομή αργιλίου Τ cOem
| Τύπος: | παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |

