Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ industrial aluminum structural pipe ] αγώνας 124 προϊόντα.
Q195 αδύνατο PE σωλήνων OD 28mm χάλυβα/ντυμένος ABS ζωηρόχρωμος ελασματοποιημένος εν ψυχρώ για τη βιομηχανία
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Το βιομηχανικό PE έντυσε τον αδύνατο σωλήνα cold-rolled το πάχος ISO9001 0,8 - 2.0mm
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Ζωηρόχρωμη ντυμένη πλαστικό ελαφριά στρογγυλή μορφή σωλήνων χάλυβα για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Παχύ μέγεθος συνήθειας αντίστασης Corrossion σωλήνων χάλυβα τοίχων ντυμένο πλαστικό
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
ABS 28mm εύκαμπτος αδύνατος ντυμένος σωλήνας για τα ράφια συνελεύσεων
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Μπλε/άσπρος σωλήνας όμορφο Apparence χάλυβα χρώματος ντυμένος πλαστικό για τα ράφια αποθήκευσης
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντιοξειδωτικό απλό σχέδιο πάγκων εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου δοκιμής/συνελεύσεων
| όνομα: | Πίνακας και εξοπλισμός εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | δοκιμή και πίνακας συνελεύσεων |
| Υλικό: | Προφίλ αλουμινίου |
Δομές κτηρίου 2020 μορφές 4 αυλακώσεις Β εξώθησης στυπτηριών αυλάκωση
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Κίτρινο κρύο υλικού διαδρομής κυλίνδρων χρώματος που ενώνεται στενά για το κάρρο αποθήκευσης εργαλείων
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Πλαστική διαδρομή κυλίνδρων Galvinized κίτρινο χρώμα 6033/4433 μέγεθος για τον πίνακα εργασίας
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

