Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pe lined pipe ] αγώνας 149 προϊόντα.
ISO9001 ζωηρόχρωμη αδύνατη λουρίδα χάλυβα σωλήνων cold-rolled Q195 με το επίστρωμα PE
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Αντιοξειδωτικό ντυμένο pe μέγεθος συνήθειας σωλήνων χάλυβα χρώμα ελεφαντόδοντου πάχους 0,8 - 2.0mm
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντιστατική ντυμένη πλαστικό σταθερή δομή μορφής κύκλων σωλήνων χάλυβα για τη γραμμή συνελεύσεων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Καμία ρύπανσης ντυμένη πλαστικό χάλυβα στιλπνή επιφάνεια δομών σωλήνων εύκαμπτη
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ντυμένος PE FIFO αποθήκευσης ραφιών κίτρινος αδύνατος βασανισμός κυλίνδρων παλετών σωλήνων βαρέων καθηκόντων
| Χρώμα: | κίτρινο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 28mm |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, διαδρομή κυλίνδρων |
Αδύνατος σωλήνας 28mm σωλήνων αντι Corrossion εύκαμπτος υλικό Dia spcc-HR+PE
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Προμήθειες εργοστασίου 28 mm Διαμέτρου Lean Tube Για Logistic Racking System
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Εργασιακό τραπέζι/καροτσάκι/κρεμαστήρα ροής |
διάμετρος 28mm πάχους 2.0mm αδύνατος σωλήνας για την εύκαμπτη συνέλευση Worktable
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Άσπρο βιομηχανικό ράφι σωλήνων, συστήματα αποθήκευσης σωλήνων εργαστηρίων με τον αδύνατο σωλήνα
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Διάμετρος: | 28mm |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, διαδρομή κυλίνδρων |
Αδύνατος σωλήνας Worktable διαδρομής κυλίνδρων για τη μεταβίβαση των εξαρτημάτων
| εφαρμογή: | Αδύνατος σωλήνας Worktable διαδρομής κυλίνδρων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Μεταβίβαση των εξαρτημάτων |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, διαδρομή κυλίνδρων, ενώσεις |

