Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pe lined pipe ] αγώνας 149 προϊόντα.
Έγχρωμοι σωλήνες Lean με επίστρωση PE / Σωλήνες Lean
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία/Εργασιακό πάγκο/Τρολεϊβικό/Σταβείο ροής |
Κίνα Βιομηχανία Μέγεθος 28 mm PE Lean Tube Pipe Δυνατότητα 2,0 mm Lean Pipe
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
PE/ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας χάλυβα για την αποθήκη εμπορευμάτων εργοστασίων και τη γραμμή συνελεύσεων
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ πλαστικό PE έντυσε σωλήνα GB/T της 9711.2-1999 αργιλίου 1.5mm το στρογγυλό
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
H2808 Διαμέτρου 28 mm χρωματιστό PE Επικάλυψη καϊζεν χάλυβα αδύνατος σωλήνας για ευέλικτη επιφάνεια συναρμολόγησης
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
Φαρμακείο Εξειδικευμένο Μέγεθος 28mm PE Επιχρισμός Επιχρισμός Lean Pipe Goblin Pipe Lean Kaizen Pipe
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
28mm PE πλαστικό επικαλυμμένο αδύναμο σωλήνα φθηνή τιμή ABS επικαλυμμένο αδύναμο σωλήνα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
Στρογγυλό μπεζ ανοξείδωτο 201 αδύνατος σωλήνας για τις βιομηχανίες
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Αντιστατικό πάτωμα εργασίας Εύκολη συναρμολόγηση αδύναμος σωλήνας σωλήνα για την εργοστασιακή συναρμολόγηση προϊόντος
| Χαρακτηριστικό: | Προστασία ESD |
|---|---|
| Χρήση: | Βιομηχανική |
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
Ντυμένες χρώμιο ενώσεις σωλήνων μετάλλων, σύστημα τοποθετήσεων σωληνώσεων για τα αδύνατα προϊόντα σωλήνων
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |

