Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pe lined pipe ] αγώνας 149 προϊόντα.
στρογγυλό αδύναμο σωλήνα
| Σχήμα τμήματος: | Γύρω |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργασιακό τραπέζι/καροτσάκι/κρεμαστήρα ροής |
| Τεχνική: | άνευ ραφής συγκόλληση |
Στιλπνός αδύνατος σωλήνας επιφάνειας cold-rolled γερή μακριά ζωή υπηρεσιών σωλήνων χάλυβα
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Αδύνατος 1.0mm ντυμένος πλαστικό σωλήνας χάλυβα αντίστασης διάβρωσης
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Μονάδα σωλήνων εξωτερικής διαμέτρου 28mm με επίστρωση PE, σχεδιασμός OEM, σύστημα ραφιών Lean Pipe
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ χάλυβα αδύνατο μήκος συνήθειας επιφάνειας σωλήνων αντιστατικό στιλπνό
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Αντισιώδεις PE/ABS επικαλυμμένες σχιστές σωλήνες / αντιστατικές σχιστές σωλήνες για ράφι ροής
| Τύπος: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας και σιδήρου |
| Επιφάνεια: | Επικάλυψη από πλαστικό PE |
Στιλπνός αδύνατος σωλήνας επιφάνειας cold-rolled χάλυβα σωλήνων γερή ζωή υπηρεσιών σχεδίου μακριά
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Ντυμένος PE αδύνατος σωλήνας 28mm διάμετρος 2.0mm συνήθειας σωλήνας χάλυβα πάχους SPCC
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
ABS 28mm εύκαμπτος αδύνατος ντυμένος σωλήνας για τα ράφια συνελεύσεων
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας PE 28mm για το σύστημα ραφιών
| Μήκος: | 4000mm |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Αδύνατος σωλήνας |
| Υλικό: | PE/ABS ντυμένος αδύνατος σωλήνας χάλυβα |

