Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pe lined pipe ] αγώνας 149 προϊόντα.
Στρογγυλός αδύνατος αντιστατικός σωλήνας, ντυμένος πλαστικό σωλήνας με όμορφο Apparence
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Το αδύνατο πλαστικό έντυσε σωλήνα χάλυβα 0.8mm τον παχύ χωρίς συγκόλληση για το ράφι αποθήκευσης
| Πάχος: | 0.8 - 2,0 χιλ. |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 27.8 - 28 χιλ. |
Δομική PE χάλυβα σωλήνων μπλε εύκολη εγκατάσταση ικανότητας φόρτωσης χρώματος μεγάλη
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Εξολκέας συνδετήρων σωλήνων μετάλλων ανακύκλωσης, 6 γαλβανισμένος φάση συνδετήρας σωλήνων γωνιών
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Γαλβανισμένες αδύνατες ενώσεις σωλήνων μετάλλων σωλήνων, συνδετήρες σωλήνων μετάλλων για τη ράγα φωτογραφικών διαφανειών
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
4 φάσης αδύνατη πιστοποίηση κλειδαριών/πορπών ISO9001 μετάλλων σωλήνων γαλβανισμένη συνδετήρας
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Φωτεινό ντυμένο γερό σχέδιο αντίστασης διάβρωσης συνδετήρων σωλήνων χρωμίου αδύνατο
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
cold-rolled διάμετροι αδύνατος σωλήνας 28mm για το λογιστικό σύστημα βασανισμού
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
310 304 Στρογγυλό τμήμα διαμέτρου 28mm από ανοξείδωτο ατσάλι συγκολλημένος χωρίς ραφή
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Ο εύκαμπτος ντυμένος σωλήνας σωλήνων χάλυβα αδύνατος για συγκεντρώνει τα ράφια αποθήκευσης εργαστηρίων
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |

