Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pe lined pipe ] αγώνας 149 προϊόντα.
Αδύνατο βιομηχανικό OD 28mm μπεζ ευθυγραμμισμένος pe σωλήνας χάλυβα
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Κατασκευαστής PE στρωμένο σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλός σωλήνας |
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
Αδύνατος ντυμένος pe σωλήνας χάλυβα συνδέσμων Od28mm για τα συστήματα ραφιών
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Το πλαστικό έντυσε τον αδύνατο σωλήνα αντι Corrossion 28mm ανοξείδωτου
| χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| διάμετρος: | 28mm |
HJ-12 Ζυγισμένη ρυθμιζόμενη γωνία μεταλλικών σωλήνων σύνδεση για PE επικαλυμμένο σωλήνα Rack σύστημα 28OD σωλήνα
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| επικεφαλής κωδικός: | Εξάγωνο |
Ανακυκλώνοντας συνδετήρες σωλήνων χάλυβα, αδύνατο επίστρωμα χρωμίου ενώσεων σωλήνων μετάλλων σωλήνων
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Ζωηρόχρωμος αδύνατος ντυμένος PE σωλήνας σωλήνων 0,8 - 2.0mm Thinckness που συνδέεται με τις ενώσεις
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Δόρυβος με PE επίστρωση για βαριά εργασία, ράφι, πάγκο εργασίας, τροχόσπιτο, σωλήνα συναρμολόγησης με σύνδεση
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
Αντι ντυμένος πλαστικό σωλήνας Corrossion, παχύς σωλήνας χάλυβα PE τοίχων για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Γύρω από τον ντυμένο pe αδύνατο σωλήνα πάχους 2.0mm τραβηγμένο στο κρύο
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |

