Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean tube fittings ] αγώνας 160 προϊόντα.
Το επιχρωμιωμένο υλικό μικρό μέγεθος μετάλλων συστημάτων σωλήνων κοινό απλό συγκεντρώνει το cOem
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Γαλβανισμένοι συνδετήρες σωλήνων, αντίσταση διάβρωσης υλικού διαδρομής κυλίνδρων
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Το πάχος 2.3mm σωλήνας μετάλλων ενώνει/ένωση ραφιών σωλήνων για το σύστημα γραφείων γραφείων
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Γερές ενώσεις σωλήνων χάλυβα σχεδίου/ένωση ραφιών σωλήνων με την εύρωστη κατασκευή
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Μαύροι συνδετήρες σωλήνων μετάλλων ηλεκτροφόρησης, γυναικείο κοινό σύστημα σωλήνων
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Συνδετήρες σωλήνων μετάλλων υψηλής επίδοσης με την επεξεργασία επιφάνειας ηλεκτροφόρησης
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Επαγγελματικό ανοξείδωτο μαύρο χρώμα αντι Corrossion συνδετήρων σωλήνων μετάλλων
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Ζωηρόχρωμη ντυμένη πλαστικό ελαφριά στρογγυλή μορφή σωλήνων χάλυβα για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Παχύ μέγεθος συνήθειας αντίστασης Corrossion σωλήνων χάλυβα τοίχων ντυμένο πλαστικό
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
DY28-01A αντιστατικός σωλήνας αλουμινίου γύρω από το σχεδιάγραμμα με την απλή συνέλευση
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Επιφάνεια: | φύσημα τριξιμάτων |

