Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ black lean pipe joint ] αγώνας 175 προϊόντα.
Το επιχρωμιωμένο υλικό μικρό μέγεθος μετάλλων συστημάτων σωλήνων κοινό απλό συγκεντρώνει το cOem
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Υψηλής ποιότητας 90 γωνιακών συνδεδεμένων μεταλλικών συστημάτων συσσωρευτών σωλήνων για συστήματα συσσωρευτών σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
Το ζωηρόχρωμο αδύνατο υλικό 4 διαδρομής κυλίνδρων σωλήνων μετρά το κρύο μήκους που πιέζει/που κυλά
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Βιομηχανικός αδύνατος σωλήνας υλικών εξοπλισμού για τον πάγκο εργασίας ESD/τον πίνακα εργασίας
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Ζωηρόχρωμος αδύνατος ντυμένος PE σωλήνας σωλήνων 0,8 - 2.0mm Thinckness που συνδέεται με τις ενώσεις
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
OD28mm Ηλεκτροφορέση μαύρο αδύναμο σωλήνα Συνδετήρας και ενώσεις για αδύναμο σωλήνα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
Αδύνατος σωλήνας 28mm σωλήνων αντι Corrossion εύκαμπτος υλικό Dia spcc-HR+PE
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Φαρμακευτική προμήθεια HJ-17 SPHC συνδετήρα κοινή για Lean Pipe / ευέλικτο σωλήνα / Lean Tube
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Δάχος: | 2.3mm |
28mm Lean Pipe Black Electrophoresis Metal Joint για το DY HJ-2 2.3mm πάχος
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 220g |
ΣΥΝΔΕΤΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΣΩΛΗΝΑ HJ-1 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΛΕΠΤΩΝ ΣΩΛΗΝΩΝ
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 130 g |

