Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ black lean pipe joint ] αγώνας 175 προϊόντα.
Στιλπνός αδύνατος σωλήνας επιφάνειας cold-rolled γερή μακριά ζωή υπηρεσιών σωλήνων χάλυβα
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
ABS 28mm εύκαμπτος αδύνατος ντυμένος σωλήνας για τα ράφια συνελεύσεων
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Υψηλής ποιότητας μεταλλικά συστατικά σωλήνων σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Μείωση |
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
Το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ πλαστικό PE έντυσε σωλήνα GB/T της 9711.2-1999 αργιλίου 1.5mm το στρογγυλό
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Προμήθειες εργοστασίου 28 mm Διαμέτρου Lean Tube Για Logistic Racking System
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Εργασιακό τραπέζι/καροτσάκι/κρεμαστήρα ροής |
Αδύνατη συνέλευση σωλήνων κάρρων ώθησης εργαλείων χειρός με την αντιστατική κολλώντας επιτροπή
| Υλικό: | Αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| Διάμετρος του σωλήνα: | 28mm |
| thinckness του σωλήνα: | 0.8mm2.0mm |
28 mm T σχήμα διπλής θύρας Lean Tube Connector
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Μείωση |
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
Αδύνατος συνδετήρας hj-6 σωλήνων σωστής γωνίας μετάλλων σιδήρου για το σύστημα 2.3mm γραμμών παραγωγής
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
HJ-1 Υψηλής ποιότητας μεταλλική σύνδεση Lean Joint Lean
| Μάρκα: | DY |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | HJ-1 |
| Μέθοδος εγκατάστασης: | Στροφή + Αμμοσφαιρίδιο |
HJ-10 εργοστάσιο ειδικευμένο προσαρμογή σωλήνα Lean σωλήνα σύνδεσμος μετάλλου μονό μεταλλικό σύνδεσμο για σωλήνα ράκ
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο |
| Σύνδεση: | συγκόλληση |

