Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ black lean pipe joint ] αγώνας 175 προϊόντα.
Μαύρο αντιστατικό αδύνατο προσαρμοσμένο συνδετήρας μέγεθος σωλήνων για το σωλήνα Worktable
| Ενώσεις σωλήνων μετάλλων: | ενώσεις και αντιστατικός αντιοξειδωτικός συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | Μετάλλων |
| Μέγεθος: | Πελάτες |
Το αντιστατικό αδύνατο κρύο συνδετήρων σωλήνων ένωσε στενά τον τοίχο 2.0mm πυκνά για συγκεντρώνει τη γραμμή
| Ενώσεις σωλήνων μετάλλων: | ενώσεις και αντιστατικός αντιοξειδωτικός συνδετήρων |
|---|---|
| όνομα: | Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων |
| Τοίχος πυκνά: | 0.82.0mm |
DY-03 Πλαστική κάλυψη ποδιών
| Υλικό: | πλαστικό ((PP) |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | πλαστικό κάλυμμα ποδιών |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DY-25 Χωριστής συρματόπλεγματος
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Κάτοχος ετικέτας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DY-32 Καθίσμα στερέωσης ηλεκτρικού όπλου
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Καθίσμα στερεοποίησης ηλεκτρικού όπλου |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Τύπος ISO9001 Certifcation επέκτασης υλικού μετάλλων φύλλων συστημάτων ραφιών σωλήνων
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
DY-09 Μεταλλικό σταθερό μεγάλο πόδι
| Υλικό: | Καουτσούκ+Metal |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Μεγάλο λαστιχένιο πόδι |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Cold-rolled ανοξείδωτο χάλυβα υλικά εξοπλισμού σωλήνων βιομηχανικά για τον πάγκο εργασίας ESD
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Πολυ στιλπνή επιφάνεια σωλήνων χάλυβα χρώματος ντυμένη πλαστικό γύρω από τη μορφή για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Επαγγελματικός ντυμένος πλαστικό σωλήνας αντιδιαβρωτικό όμορφο Apparence χάλυβα
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |

