Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ industrial structure lean pipe tubes ] αγώνας 73 προϊόντα.
DYJ28-A18 Βιομηχανικό αλουμινένιο διαρθρωτικό λυκό σωλήνα Fittings Σύστημα σύνδεσης για ράφι
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Το βιομηχανικό PE έντυσε τον αδύνατο σωλήνα cold-rolled το πάχος ISO9001 0,8 - 2.0mm
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Μονάδα σωλήνων εξωτερικής διαμέτρου 28mm με επίστρωση PE, σχεδιασμός OEM, σύστημα ραφιών Lean Pipe
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Ο κύκλος που το καυτό λειωμένο μέταλλο έντυσε τον αδύνατο σωλήνα cold-rolled 28mm για τη συνέλευση εργαστηρίων
| Μορφή τμημάτων: | Γύρου |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δομή διοχέτευσης |
| Τεχνική: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
ABS 28mm εύκαμπτος αδύνατος ντυμένος σωλήνας για τα ράφια συνελεύσεων
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
HJ-4 Σύνδεσμοι Μεταλλικών Σωλήνων Στιβαρής Δομής για Σωλήνες Lean 28mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Συνδετήρες σωλήνων/μεταλλικές αρθρώσεις |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Δάχος: | 2.3mm |
Στιλπνός αδύνατος σωλήνας επιφάνειας cold-rolled γερή μακριά ζωή υπηρεσιών σωλήνων χάλυβα
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Εξολκέας συνδετήρων σωλήνων μετάλλων ανακύκλωσης, 6 γαλβανισμένος φάση συνδετήρας σωλήνων γωνιών
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Το Ansi επιχρωμίωσε τις αδύνατες ενώσεις μετάλλων σφράγισης συνδετήρων σωλήνων
| Όνομα προϊόντων: | επιχρωμιωμένος αδύνατος συνδετήρας σωλήνων |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Chromeplate |
| Υλικό: | Χάλυβας |
Ζωηρόχρωμη αδύνατη ντυμένη PE διάμετρος 28mm σωλήνων φραγμός για τη βιομηχανία ISO 9001 που απαριθμείται
| Όνομα Προϊόντος: | Αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |

