Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ industrial structure lean pipe tubes ] αγώνας 73 προϊόντα.
Στρογγυλό μπεζ ανοξείδωτο 201 αδύνατος σωλήνας για τις βιομηχανίες
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Ονομα: | DY28-06A Σωλήνες διπλής όψης γενικού κράματος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |
Ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας με το σωλήνα χάλυβα OD 28MM Galvazined για τη βιομηχανία
| Υλικό: | Q195 γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Επιφάνεια: | ABS που ντύνονται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ 28mm ντυμένος διάμετρος δομικός σωλήνας σωλήνων pe αδύνατος για τη συνέλευση εργαστηρίων
| Μορφή τμημάτων: | Γύρου |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δομή διοχέτευσης |
| Τεχνική: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
DYJ28-A11 Μηχανή εξοικονόμησης χώρου Προστασία ανθεκτικών ελαφρών δομών αλουμινίου Αλουμινίου Lean Joint
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Ονομα: | DY28-04A Σωλήνας Αλουμινίου Μονής Πλευράς |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 590 g/m |
Κίνα Προμηθευτής Εξευγενισμένη μηχανή Προστασίας Τεχνική Αλουμινίου Διαρθρώσεις Αλουμινίου Lean Joint
| Τεχνικές: | χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ ντυμένος αδύνατος σωλήνας 4M τυποποιημένο μήκος για το αδύνατους ράφι/τον τερματικό σταθμό
| Μορφή τμημάτων: | Γύρου |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δομή διοχέτευσης |
| Τεχνική: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ PE έντυσε τον αδύνατο σωλήνα υλικό χάλυβα πάχους Q195 0,8 - 2.0mm
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Βιομηχανική ελασματοποιημένη εν ψυχρώ διάμετρος 28mm σωλήνων χάλυβα φραγμός με τη συμπεριφορά Grider
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |

