Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ industrial structure lean pipe tubes ] αγώνας 73 προϊόντα.
Ανακύκλωσης αδύνατο σωλήνων αντιοξειδωτικό γερό σχέδιο εξαρτημάτων σωλήνων συνδετήρων βιομηχανικό
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Βιομηχανικές τοποθετήσεις σωληνώσεων μετάλλων/βιομηχανικά εξαρτήματα 2.5mm σωλήνων πάχος
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Μπλε/άσπρος σωλήνας όμορφο Apparence χάλυβα χρώματος ντυμένος πλαστικό για τα ράφια αποθήκευσης
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντιστατική ενωμένη στενά ISO9001 σωλήνων μετάλλων αδύνατη κρύο πιστοποίηση συνδετήρων
| Ενώσεις σωλήνων μετάλλων: | ενώσεις και αντιστατικός αντιοξειδωτικός συνδετήρων |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| πομπή: | Κρύο που ενώνεται στενά |
CE αδύνατος σωλήνας pe πιστοποίησης άνευ ραφής 28mm ντυμένος
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28 χιλ. |
Αδύνατο βιομηχανικό OD 28mm μπεζ ευθυγραμμισμένος pe σωλήνας χάλυβα
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων μετάλλων, κρύος ενωμένος στενά σφιγκτήρας υποστήριξης σωλήνων αντιοξειδωτικός
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τον αδύνατο σωλήνα diameter28mm |
Χρωματισμένο επίστρωμα ψεκασμού συστημάτων βασανισμού σωλήνων σωλήνων για το εργαστήριο λογιστικό
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος σωλήνας |
|---|---|
| DIY: | για το σωλήνα κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος 28mm: | παχιοί σωλήνες τοίχων |
Cold-rolled ανοξείδωτο χάλυβα υλικά εξοπλισμού σωλήνων βιομηχανικά για τον πάγκο εργασίας ESD
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
310 304 Στρογγυλό τμήμα διαμέτρου 28mm από ανοξείδωτο ατσάλι συγκολλημένος χωρίς ραφή
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |

