Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ industrial structure lean pipe tubes ] αγώνας 73 προϊόντα.
Εξαιρετικά παχιά βιομηχανικά σωληνωτά σωλήνες 2.0mm για την κύρια δομή βαρέων προϊόντων
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Ελαφρώς γκρι βιομηχανικοί σωλήνες Lean Pipe Tubes For Lean Product Κύρια δομή Εργασιακό πάγκο
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Εργοστασιακή πώληση Υψηλής ποιότητας 1.5MM πάχος Lean σωλήνες για βαρύ προϊόν κύρια δομή
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DYJ28-A01 Εξωτερική ευθεία κοινή σύνδεση σωλήνα αλουμινίου
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Πλαστικό OD28mm διαχωριστικό σωλήνων με ισχυρή σκληρότητα, αντοχή σε αντίκτυπο και αντοχή στην φθορά για τροχόσπιτο και πλαίσιο σωλήνων με αδύναμα σωλήνα
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | άπαχο διαχωριστή σωλήνων |
DY11 βιομηχανικό OD 28mm κυλινδρικός αδύνατος σωλήνας το /Tube αλουμινίου σχεδιαγράμματος για το εργαστήριο
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 1.7mm |
ABS αδύνατο σωλήνων συνελεύσεων επιστρώματος σύστημα σωλήνων σωλήνων αδύνατο
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
|---|---|
| εφαρμογή: | Σωλήνας δομών |
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
DY19-01A Γενικό Πλαίσιο Αλουμινίου Δομικός Σωλήνας Αλουμινίου Lean Pipes Για Πάγκο Εργασίας
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
HJ-13 Σύνδεσμος επένδυσης για μονόμορφη δομή επικαλυμμένος σωλήνας μεταλλικός σύνδεσμος για 28mm Lean Pipe Rack System
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| επικεφαλής κωδικός: | Εξάγωνο |
Τ τεντωματικό πλαίσιο διαφορετικών τύπων σωλήνων 6063-T5 αλουμινίου αδύναμους σωλήνες
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |

