Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pe lined pipe ] αγώνας 149 προϊόντα.
Παχιά τοίχων ντυμένη πλαστικό χάλυβα ικανότητα φόρτωσης σωλήνων μεγάλη για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Δομική σταθερή δομή σωλήνων ESD, ένδυση - που αντιστέκεται στον ελασματοποιημένο εν ψυχρώ σωλήνα χάλυβα
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Σκουριάς εύκαμπτη δομή μορφής κύκλων σωλήνων χάλυβα απόδειξης ντυμένη πλαστικό για τον πίνακα γραφείων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Σταθερός σωλήνας 28mm χάλυβα δομών ντυμένος πλαστικό πιστοποίηση διαμέτρων ISO9001
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ο αδύνατος σωλήνας PE που ανακυκλώνει το κρύο καροτσακιών κύκλου εργασιών κάρρων Tote ένωσε στενά τη στιλπνή επιφάνεια για το εργαστήριο
| Κατασκευές: | ζωηρόχρωμος αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| εφαρμογή: | Το κάρρο Tote και αναποδογυρίζει το καροτσάκι |
| χέρι που ωθείται: | στο εργαστήριο για τα μέρη εργαλείων |
Αντιοξειδωτική ντυμένη πλαστικό σταθερή δομή 2.0mm σωλήνων χάλυβα πάχος
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αδύνατος υλικός ψεκασμός μετάλλων κάρρων Tote σωλήνων που ντύνει την αντιοξειδωτική πιστοποίηση ISO9001
| Κατασκευές: | ζωηρόχρωμος αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| εφαρμογή: | Το κάρρο Tote και αναποδογυρίζει το καροτσάκι |
| χέρι που ωθείται: | στο εργαστήριο για τα μέρη εργαλείων |
Μπλε/άσπρος σωλήνας όμορφο Apparence χάλυβα χρώματος ντυμένος πλαστικό για τα ράφια αποθήκευσης
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Συνδεδεμένο κάρρο εργαλείων σωλήνων φορητό, κάρρο ώθησης εργαλείων με την εξώθηση πιάτων χάλυβα
| Κατασκευές: | ζωηρόχρωμος αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| εφαρμογή: | Το κάρρο Tote και αναποδογυρίζει το καροτσάκι |
| χέρι που ωθείται: | στο εργαστήριο για τα μέρη εργαλείων |
Αδύνατη συνέλευση σωλήνων κάρρων ώθησης εργαλείων χειρός με την αντιστατική κολλώντας επιτροπή
| Υλικό: | Αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| Διάμετρος του σωλήνα: | 28mm |
| thinckness του σωλήνα: | 0.8mm2.0mm |

