Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pe lined pipe ] αγώνας 149 προϊόντα.
Αδύνατη σωλήνων Tote κάρρων κύκλου εργασιών αντίσταση διάβρωσης επιφάνειας καροτσακιών στιλπνή
| Κατασκευές: | ζωηρόχρωμος αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| εφαρμογή: | Το κάρρο Tote και αναποδογυρίζει το καροτσάκι |
| χέρι που ωθείται: | στο εργαστήριο για τα μέρη εργαλείων |
Πολυ στιλπνή επιφάνεια σωλήνων χάλυβα χρώματος ντυμένη πλαστικό γύρω από τη μορφή για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Επαγγελματικός ντυμένος πλαστικό σωλήνας αντιδιαβρωτικό όμορφο Apparence χάλυβα
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντιδιαβρωτική ντυμένη πλαστικό χάλυβα εύκολη εγκατάσταση ικανότητας φόρτωσης σωλήνων μεγάλη
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντιστατικό ντυμένο πλαστικό γερό σχέδιο 2.0mm σωλήνων χάλυβα πάχος
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Cold-rolled ανοξείδωτο χάλυβα υλικά εξοπλισμού σωλήνων βιομηχανικά για τον πάγκο εργασίας ESD
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Ρόδες τροχίσκων πολυουρεθάνιου κάρρων Tote σωλήνων, αντιστατικοί τροχίσκοι για Logistcs
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο, νάυλον |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2-5 ίντσες |
| βαρέων καθηκόντων: | βαρέων καθηκόντων |
Ωθημένος χέρι ενωμένος στενά κρύο σωλήνας 28mm σχεδιαγράμματος αλουμινίου κάρρων Tote διάμετρος
| Κατασκευές: | Προφίλ αλουμινίου |
|---|---|
| εφαρμογή: | Το κάρρο Tote και αναποδογυρίζει το καροτσάκι |
| χέρι που ωθείται: | στο εργαστήριο για τα μέρη εργαλείων |
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ ντυμένη πλαστικό διάμετρος 28mm σωλήνων χάλυβα χρώμα συνήθειας για το εργαστήριο
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Ο αντιστατικός βιομηχανικός τροχίσκος κυλά 2 - 5 ίντσες για το λογιστικό κάρρο Tote σωλήνων
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο, νάυλον |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2-5 ίντσες |
| βαρέων καθηκόντων: | βαρέων καθηκόντων |

