Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pe coated lean tube ] αγώνας 144 προϊόντα.
Το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ PE έντυσε τον αδύνατο σωλήνα υλικό χάλυβα πάχους Q195 0,8 - 2.0mm
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Το ζωηρόχρωμο PE έντυσε τον αδύνατο σωλήνα OD 28mm κρύος σωλήνας Stee ρόλων Q195 πάχος 0,8 - 2.0mm
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
28mm Lean Pipe Steel Lean Tube για το τραπέζι εργασίας PE / ABS Coated Tube
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Η DIYA συναρμολογεί αδύναμο σωλήνα ABS / PE επικαλυμμένο για βαρύ φορτίο ράκα εργασιακό πάγκο τροχόσπιτο
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Χωρίς συγκόλληση 28mm Lean Tube με PE / ABS επικαλυμμένο
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
28mm PE πλαστικό επικαλυμμένο αδύναμο σωλήνα φθηνή τιμή ABS επικαλυμμένο αδύναμο σωλήνα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
Μονάδα σωλήνων εξωτερικής διαμέτρου 28mm με επίστρωση PE, σχεδιασμός OEM, σύστημα ραφιών Lean Pipe
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Δόρυβος με PE επίστρωση για βαριά εργασία, ράφι, πάγκο εργασίας, τροχόσπιτο, σωλήνα συναρμολόγησης με σύνδεση
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
Φαρμακείο Εξειδικευμένο Μέγεθος 28mm PE Επιχρισμός Επιχρισμός Lean Pipe Goblin Pipe Lean Kaizen Pipe
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
H2808 Διαμέτρου 28 mm χρωματιστό PE Επικάλυψη καϊζεν χάλυβα αδύνατος σωλήνας για ευέλικτη επιφάνεια συναρμολόγησης
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |

