Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pe coated lean tube ] αγώνας 144 προϊόντα.
Γύρω από τον ντυμένο pe αδύνατο σωλήνα πάχους 2.0mm τραβηγμένο στο κρύο
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Μπεζικό χρωματιστό βρώμικο σωλήνα 28mm PE επικαλυμμένο βρώμικο σωλήνα
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Έγχρωμοι σωλήνες Lean με επίστρωση PE / Σωλήνες Lean
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία/Εργασιακό πάγκο/Τρολεϊβικό/Σταβείο ροής |
DY2810 ABS / PE επικαλυμμένο Lean σωλήνα συναρμολογούν σωλήνα για το κάθισμα εργασίας τροχόσπιτο καρότσι
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας PE 28mm για το σύστημα ραφιών
| Μήκος: | 4000mm |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Αδύνατος σωλήνας |
| Υλικό: | PE/ABS ντυμένος αδύνατος σωλήνας χάλυβα |
Χάλυβας χάλυβας χάλυβας χάλυβας χάλυβας χάλυβας χάλυβας χάλυβας
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Πολυαιθυλένιο ΠΕ επικαλυμμένα άκαμπτα σωλήνες
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
28mm χρωματιστό PE/ABS επικαλυμμένο άκαμπτο σωλήνα με σύνδεσμο για ευέλικτη συναρμολόγηση
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Όνομα peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Χρωματιστά PE επικαλυμμένα Lean Pipe λευκό 28mm Lean Tube
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Το προσαρμοσμένο βιομηχανικό PE έντυσε τον αδύνατο αντιστατικό πάγκο εργασίας σωλήνων για το εργοστάσιο
| Τόπος καταγωγής: | Zhejiang, Κίνα |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | Προσαρμόστε το μέγεθος |
| Βάρος: | 50kg |

