Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pe coated lean tube ] αγώνας 144 προϊόντα.
Αδύνατος σωλήνας 28mm σωλήνων αντι Corrossion εύκαμπτος υλικό Dia spcc-HR+PE
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Υψηλής ποιότητας μαύρος σωλήνας αντιστατικού σωλήνα
| υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Γύρω από ντυμένος σωλήνας χάλυβα, ντυμένο πολυαιθυλένιο ρυθμισμένο σωλήνας μέγεθος χάλυβα
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ζωηρόχρωμος ντυμένος pe σωλήνας χάλυβα, ντυμένος πλαστικό σωλήνας χάλυβα για το εργαστήριο
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Στρογγυλός ντυμένος πολυαιθυλένιο σωλήνας χάλυβα, αντιστατικός σωλήνας πάχος 0,8 - 2.0mm
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
ABS 28mm εύκαμπτος αδύνατος ντυμένος σωλήνας για τα ράφια συνελεύσεων
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Αδύνατο cold-rolled σωλήνας PE ανοξείδωτου κάρρων Tote που ντύνεται για λογιστικό
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Αντισιώδεις PE/ABS επικαλυμμένες σχιστές σωλήνες / αντιστατικές σχιστές σωλήνες για ράφι ροής
| Τύπος: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας και σιδήρου |
| Επιφάνεια: | Επικάλυψη από πλαστικό PE |
Q195 γαλβανισμένος ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας χάλυβα ζωηρόχρωμος για το σύστημα σωλήνων
| Υλικό: | Q195 γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Επιφάνεια: | ABS που ντύνονται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Αντιοξειδωτική ντυμένη πλαστικό σταθερή δομή 2.0mm σωλήνων χάλυβα πάχος
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |

