Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pe coated lean tube ] αγώνας 144 προϊόντα.
Ζωηρόχρωμο ντυμένο αδύνατο μέγεθος πελατών σωλήνων αντιστατικό για τον πίνακα εργαστηρίων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Δομική PE χάλυβα σωλήνων μπλε εύκολη εγκατάσταση ικανότητας φόρτωσης χρώματος μεγάλη
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντιστατική αδύνατη χωρητικότητα φορτίων μορφής 1000kg κύκλων σωλήνων για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ζωηρόχρωμη ντυμένη πλαστικό ελαφριά στρογγυλή μορφή σωλήνων χάλυβα για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντι ντυμένος πλαστικό σωλήνας Corrossion, παχύς σωλήνας χάλυβα PE τοίχων για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Σκουριάς εύκαμπτη δομή μορφής κύκλων σωλήνων χάλυβα απόδειξης ντυμένη πλαστικό για τον πίνακα γραφείων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
28 χιλ. γύρω από μορφής ασημένιο χρώμα σωλήνων μετάλλων το αδύνατο για τη βιομηχανία 4M μήκος του /6M
| Χρώμα: | Χρώμα μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο sus201/304 |
| Διάμετρος: | 28mm |
Το πλαστικό έντυσε τον αδύνατο σωλήνα αντι Corrossion 28mm ανοξείδωτου
| χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| διάμετρος: | 28mm |
Διαμέτρου 28 mm Χρωματιστή PE / ABS επικαλυμμένη Kaizen Steel Lean Pipe / Tube Για ευέλικτη συναρμολόγηση Worktable
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
201 ανοξείδωτου αδύνατα υλικά εξοπλισμού σωλήνων βιομηχανικά για τον πάγκο εργασίας ESD
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |

