Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pe coated lean tube ] αγώνας 147 προϊόντα.
PE/ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας χάλυβα για την αποθήκη εμπορευμάτων εργοστασίων και τη γραμμή συνελεύσεων
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας με το σωλήνα χάλυβα OD 28MM Galvazined για τη βιομηχανία
| Υλικό: | Q195 γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Επιφάνεια: | ABS που ντύνονται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
CE αδύνατος σωλήνας pe πιστοποίησης άνευ ραφής 28mm ντυμένος
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28 χιλ. |
4 μέτρα λανθάνουσα σωλήνα σωλήνα με PE / ABS επίστρωση
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
PE επικαλυμμένο πολύχρωμο αδύναμο σωλήνα ελεφαντόδοντο 28mm αδύναμο σωλήνα
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Μαύρος σωλήνας 28 mm PE επικαλυμμένος ESD σωλήνας
| υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Στρογγυλό 28 mm PE επικαλυμμένο χάλυβα Lean σωλήνα για ευέλικτο τραπέζι εργασίας
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
HJ-12 Ζυγισμένη ρυθμιζόμενη γωνία μεταλλικών σωλήνων σύνδεση για PE επικαλυμμένο σωλήνα Rack σύστημα 28OD σωλήνα
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| επικεφαλής κωδικός: | Εξάγωνο |
διάμετρος 28mm πάχους 2.0mm αδύνατος σωλήνας για την εύκαμπτη συνέλευση Worktable
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Επικάλυπτος PE/ABS σπάνιος σωλήνας μεταλλικού σωλήνα με σύνδεσμο για εργοστασιακό πάγκο
| Υλικό: | χάλυβα |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |

