Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pe coated lean tube ] αγώνας 147 προϊόντα.
Γκρίζος/άσπρος σωλήνας χάλυβα χρώματος ντυμένος άπαχο κρέας, ελασματοποιημένη εν ψυχρώ στιλπνή επιφάνεια σωλήνων χάλυβα pe
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Εύκολος συγκεντρώστε το σωλήνα και το πλαστικό ESD που ντύνονται μακριά ζωή υπηρεσιών σωλήνων χάλυβα
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ ζωηρόχρωμος αδύνατος σωλήνας πάχος 0,8 - 2.0mm για το κάρρο Tote/το ράφι σωλήνων
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων μετάλλων, κρύος ενωμένος στενά σφιγκτήρας υποστήριξης σωλήνων αντιοξειδωτικός
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τον αδύνατο σωλήνα diameter28mm |
Παχιά εμφάνιση αντι Corrossion σωλήνων τοίχων αδύνατη όμορφη χρώματος συνήθειας
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Q235 PE / ABS επικαλυμμένο πολύχρωμο 28mm Lean Pipe Ευέλικτο σωλήνα σωλήνα για εργοστάσιο Workbench
| υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Αδύνατο βιομηχανικό OD 28mm μπεζ ευθυγραμμισμένος pe σωλήνας χάλυβα
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Στρογγυλό μπεζ ανοξείδωτο 201 αδύνατος σωλήνας για τις βιομηχανίες
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Στρογγυλή αδύνατη αντιστατική εύκολη εγκατάσταση δομών σωλήνων σταθερή για τον εξοπλισμό χειρισμού
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Χρωματισμένη αντιστατική σωλήνωση, ντυμένος σωλήνας χάλυβα ραφιών Worshop πολυαιθυλένιο
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |

