Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pe coated lean tube ] αγώνας 147 προϊόντα.
Δομικός αντιστατικός σωλήνας, στρογγυλός ντυμένος pe σωλήνας μορφής φιλικός προς το περιβάλλον
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ντυμένες χρώμιο ενώσεις σωλήνων μετάλλων, σύστημα τοποθετήσεων σωληνώσεων για τα αδύνατα προϊόντα σωλήνων
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Γαλβανισμένες αδύνατες ενώσεις σωλήνων μετάλλων σωλήνων, συνδετήρες σωλήνων μετάλλων για τη ράγα φωτογραφικών διαφανειών
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Βιομηχανική ελασματοποιημένη εν ψυχρώ διάμετρος 28mm σωλήνων χάλυβα φραγμός με τη συμπεριφορά Grider
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Κεκλιμένος Sandblasted σωλήνας 530g κραμάτων αργιλίου - εύκολο σχέδιο βάρους 1200g
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Αντισκωρικό μαύρο χρώμα στάσεων βάσεων σωλήνων PVC για τον αδύνατο διοικητικό πίνακα
| Διάμετρος: | 28mm |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας και μέταλλο |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Ένδυση - που αντιστέκεται στο χρώμα βάσεων σωλήνων μετάλλων φωτεινό για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων σωλήνων
| Διάμετρος: | 28mm |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας και μέταλλο |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Cold-rolled ανοξείδωτο χάλυβα υλικά εξοπλισμού σωλήνων βιομηχανικά για τον πάγκο εργασίας ESD
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Λογιστικοί ντυμένοι πλαστικό χάλυβας σωλήνων/υλικό σιδήρου με τα πρότυπα ΜΒ
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
FIFO αδύνατη σωλήνων βασανισμού πιστοποίηση σωλήνων ISO9001 συστημάτων αντιοξειδωτική ζωηρόχρωμη
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος σωλήνας |
|---|---|
| DIY: | για το σωλήνα κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος 28mm: | παχιοί σωλήνες τοίχων |

