Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ sheet metal joints ] αγώνας 71 προϊόντα.
Υλικό διαδρομής κυλίνδρων Galvinized μετάλλων που γλιστρά κοινό ελαφρύ κυλίνδρων διαδρομής
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Το βιομηχανικό υλικό διαδρομής μετάλλων γλιστρώντας πυρίμαχο για συγκεντρώνει τη γραμμή
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Σωλήνων κοινή διαδρομή κοινά 40 * 50 * 16mm κυλίνδρων υλικού διαδρομής συστημάτων γλιστρώντας
| Υλικό: | ψυχρής έλασης από χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε-λευκό |
| Μέγεθος: | 40*50*16mm |
Ο βιομηχανικός σωλήνας μετάλλων ενώνει τον ελασματοποιημένο εν ψυχρώ χάλυβα για τη διαδρομή κυλίνδρων αλουμινίου
| Υλικό: | ψυχρής έλασης από χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε-λευκό |
| Μέγεθος: | 41*40*35mm |
Τελών κοινή κυλίνδρων διαδρομής cold-rolled υλικό επεξεργασία επιφάνειας χάλυβα γαλβανισμένη υλικό
| Υλικό: | ψυχρής έλασης από χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε-λευκό |
| Μέγεθος: | 60*50*12mm |
2040D Factory Supplier Fixed Lean Pipe Storage Sheet Metal Roller Track Joint
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
2040E Connector Sheet Metal Palcom Roller Sliding Track Joint for Pipe Rack System
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
Μοντάρισμα υλικού διαδρομής κυλίνδρων μετάλλων επένδυσης Zin - υποστήριγμα για το κοινό σύστημα σωλήνων
| Υλικό: | ψυχρής έλασης από χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε-λευκό |
| Μέγεθος: | 44*50*35mm |
Συγκεντρώστε το ζωηρόχρωμο συνδετήρα διαδρομής κυλίνδρων μετάλλων υλικού διαδρομής κυλίνδρων γραμμών
| Διαδρομή κυλίνδρων: | κύλινδρος διαδρομής |
|---|---|
| υλικό Pu: | για τον πίνακα εργασίας |
| συναρμολόγηση γραμμή: | ζωηρόχρωμο σύστημα κυλίνδρων |
DY04 συγκεντρώστε το γλιστρώντας συνδετήρα/τις συναρμολογήσεις διαδρομής κυλίνδρων υλικού διαδρομής γραμμών
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

