Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ sheet metal joints ] αγώνας 71 προϊόντα.
Το αναμιγμένο υλικό διαδρομής κυλίνδρων 4 μέτρα μήκους αντιδιαβρωτικού για συγκεντρώνει τη γραμμή
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Γλιστρώντας υλικό διαδρομής κυλίνδρων πιστοποίηση τύπων ISO9001 επέκτασης 4135/3022 μέγεθος
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Το ζωηρόχρωμο αδύνατο υλικό 4 διαδρομής κυλίνδρων σωλήνων μετρά το κρύο μήκους που πιέζει/που κυλά
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Γαλβανισμένοι συνδετήρες μετάλλων φύλλων, αντιοξειδωτικό γλιστρώντας υλικό διαδρομής
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Σύστημα διαδρομής κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων
| Μάρκα: | DIYA |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Χονδρική διαδρομή κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων |
| Χρώμα ροδών: | μαύροι άσπρος και κίτρινος |
Υλικό διαδρομής κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων 4 μέτρο
| Μάρκα: | DIYA |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Χονδρική διαδρομή κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων |
| Χρώμα ροδών: | μαύροι άσπρος και κίτρινος |
Άσπρο χρώματος συρόμενων πορτών υλικό πλαισίων χάλυβα κυλίνδρων γαλβανισμένο ρόδες
| Χρώμα κυλίνδρων: | Άσπρος |
|---|---|
| όνομα: | διαδρομή κυλίνδρων |
| μέταλλο του πλαισίου: | Χάλυβας |
Το PE/τα ABS κυλά τη βιομηχανική διαδρομή 4000mm κυλίνδρων Placon μήκος για τη ράγα ροής βαρύτητας
| όνομα: | διαδρομή κυλίνδρων |
|---|---|
| Τυποποιημένο μήκος: | 4000mm |
| μέγεθος του κυλίνδρου: | φ45mm*55mm |
Ανθεκτικά επίπεδα ABS/σύστημα διαδρομής κυλίνδρων PP για το ράφι ροής σωλήνων 1140g/M βάρος
| Υλικό: | 6005T6+PP |
|---|---|
| τυπικό μήκος: | 4000mm |
| Βάρος: | 1140g/m |
Υλικό 4000mm διαδρομής κυλίνδρων ροής αργιλίου τυποποιημένο μήκος για το γλιστρώντας σύστημα ραφιών
| τυπικό μήκος: | 4000mm |
|---|---|
| Βάρος: | 1140g/m |
| Υλικό: | 6005T6+PP |

